11 lutego 2019

Zamów przesyłkę

Przed złożeniem zamówienia prosimy zapoznać się z informacjami zawartymi w zakładce poradnik. Znajduje się tam szereg odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, jak i praktyczne porady, dzięki którym skutecznie wzrośnie bezpieczeństwo transportu zwierząt.

Wysyłka paczki z zawartością żywych ptaków bez pobrania – 37 zł
Wysyłka paczki z zawartością żywych ptaków za pobraniem – 40 zł

Prosimy o wypełnienie wszystkich niezbędnych danych do zamówienia

Formularz zamówienia przesyłki

  Nadawca
  Odbiorca


  Wysyłka bez pobrania (37zł)Wysyłka za pobraniem (40zł)
  Nr konta do przelewu: 34 1050 1520 1000 0097 2102 8554

  NieTak
  *pole wymagane

  Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia,

  W przypadku PRZESYŁKI BEZ POBRANIA prosimy o przelew 37 zł za przesyłkę bez pobrania na konto:
  34 1050 1520 1000 0097 2102 8554
  W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko nadawcy
  Potwierdzenie przelewu należy wysłać na adres e-mail wysylaj@ptakikurierem.pl
  Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu wyślemy na Państwa skrzynkę mailową list przewozowy, który następnie należy wydrukować i nakleić na przesyłkę.

  W przypadku PRZESYŁKI ZA POBRANIEM
  List przewozowy zostanie wysłany na Państwa adres mailowy, koniecznie musi zostać wydrukowany i wydany kurierowi razem z przesyłką.

  Zlecenia nadawane są wg kolejności zleceń. Czas oczekiwania na list przewozowy w dni robocze to 30-60 minut, w weekendy 3-6 godz.

  Kurier pojawi się w godz. 12-14

  Zachęcamy do zapoznania się z większą ilością przydatnych informacji w zakładce "poradnik".

  Prosimy o zapoznanie się z tekstem odnośnie zapakowania paczki:

  Ptaki należy pakować przede wszystkim w trwałe, stabilne opakowania, aby nie wydostały się podczas transportu na zewnątrz.

  Kształ paczki musi być w pełni foremny tj. kwadrat lub prostokąt. Należy pamiętać, aby przesyłki nie posiadały żadnych elementów niestandardowych takich jak. wystający uchwyt, skośne ściany, wklęsłości, wypukłości itp. Wszystkie paczki są weryfikowane przez Pocztex, koszt dopłaty do wysyłki niestandardowej to 79,19 zł. Prosimy więc zachować odpowiedni, w pełni foremny kształt przesyłek.

  Maksymalne wymiary paczki nie mogą przekroczyć łącznej sumy trzech boków tj. długość + szerokość + wysokość powyżej 250 cm, najdłuższy bok nie może być dłuższy niż 150 cm, waga może wynosić maksymalnie do 20 kg. Każda paczka ubezpieczona jest na 5000 zł oraz posiada wykupioną usługę „ostrożnie”

  Prosimy nie łączyć ze sobą dwóch lub kilku opakowań, zazwyczaj takie wysyłki uznawane są przez przewoźnika jako paczki niestandardowe. Odpowiednim rozwiązaniem w przypadku wysyłki większej ilości ptaków w jednej paczce jest znalezienie opakowania większego i zrobienie przegródki w środku w celu oddzielenia ptaków.

  Zalecamy oznaczyć paczkę dużymi, dobrze widocznymi napisami „OSTROŻNIE, ŻYWE PTAKI” (np. markerem) z kilku stron opakowania.

  Należy zadbać o zaopatrzenie ptaków w pokarm i wodę na czas transportu (np. jabłko)